ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Пішки швидше: Київ застряг в пробках на всі вихідні

Общество

Пішки швидше: Київ застряг в пробках на всі вихідні Вчора, цілий день в п'ятницю аж до ранку суботи, основні дорожні магістралі Києва стояли в заторах.

За даними сервісу Яндекс.Пробки, затори в столиці трималися на рівні 10 балів з 10 можливих на протязі всього дня, вечора і частково ночі.

"Пішки швидше", - спочатку жартома, а потім і всерйоз писалося на сторінках сервісу.
Крім цього, на київських дорогах було зафіксовано десятки дорожньо-транспортних пригод.

Як це було

Автомобілістка Світлана вже витратила 11 години на дорогу з вул. Ярославів Вал, що у центрі Києва, до будинку, який знаходиться за Академмістечка. І все ще в дорозі. Годину тому, о 8:00, вона перебувала в районі Святошино. Середня швидкість її руху становить близько 50 метрів на годину.

Столичний водій Максим безуспішно намагається доїхати з Верхнього валу додому - на Караваєві дачі. Станом на 8:30 він провів у дорозі вже 10 годин. Ні кінця, ні краю його пригодам ще не видно.

Як повідомляють кілька користувачів Facebook, "на кільцевій дорозі у бік Одеської площі в 3,5 км від проспекту Перемоги (недалеко від ст.м.Академгородок) в пробці вже 7:00 (!) Стоїть автобус Сетра (АМ 0876 АА) з 47 - ма дітьми (2,3,4-й класи) в салоні. МНС вже тричі відмовило їм у допомозі через нестачу техніки ". Далі слід крик про допомогу: "Відгукніться всі, хто зможе доставити їм воду і яку-небудь їжу! Їх супроводжує керівник групи Тетяна Харпатіна".

Багато автомобілістів вже засинають за кермом. У деяких закінчується паливо. Частина попросту кинули свої автомобілі біля дороги чи у дворах і вирушили додому пішки. Інша частина вирішила переночувати у цю негоду на роботі або у друзів зі знайомими.

Ситуація на вихідних
За даними Яндекс.Пробок, суботній ранок в Києві проходить на тлі 5-ти бальних заторів, рух по столичних дорогах все ще щільне.

Кияни також повідомляють про проблеми в русі столичної електрички. "Не знаю, як там хундай, а міська електричка Вже 45 хвилини Стоїть перед південнім залізнічнім мостом, - розповідає Дмитро. - Температура у вагоні невпінно зніжується".

Через рясний снігопад, який ішов весь вчорашній день і частково продовжується сьогодні, більшу частину доріг і тротуарів замело. Навіть таке банальне завдання як похід в магазин, не кажучи вже про поїздку, стає проблематичним.

Укргідрометцентр попереджає про суттєве погіршення погодних умов в Україні до понеділка, 25 березня.

вихідні, швидше:, застряг, київ, пробках, пішки
Оцени новость →
Просмотров: 851
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров