20 жовтня відбулася позачергова сесія міської ради, яка була скликана за наслідками пож" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Підприємці чекають компенсації

Новости в Борисполе

20 жовтня відбулася позачергова сесія міської ради, яка була скликана за наслідками пожежі на ринку «Зоряний». Народні обранці визнали приватних підприємців і реалізаторів, які мали місце роботи на ринку, потерпілою стороною. Хоча це не юридичне, а лише політичне рішення, проте, на переконання депутатів, постраждалі зможуть з таким рішенням міськради звертатися у різні інстанції за допомогою.
За підтримки міського голови Анатолія Федорчука підприємцям сприятимуть у відновленні усіх втрачених документів, а також отримати кредити у державних банках, а від міської ради — по 2 тисячі гривень матеріальної допомоги. Таку ж підтримку підприємцям, які не є мешканцями Борисполя, надасть власник ринку «Зоряний». До того ж, він виділить кошти на погашення оплати до Пенсійного фонду. Власник ринку також запевнив, що на згорілій території буде відновлено торгівельні ряди.
Окрім того, частину підприємців зможуть розмістити на ринках «Новий» і «Центральний» та на території торгівельного комплексу «Золоте руно».
Депутати міської ради звернуться до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України з проханням надати матеріальну допомогу працівникам ринку «Зоряний».

Потерпілі організували комітет підприємців та відкрили 2 благодійні рахунки, куди усі небайдужі люди зможуть перерахувати кошти для підтримки постраждалих від пожежі:
1. Реквізити банку: МФО 300614, ЗКПО 14361575
одержувач: Друге відділення АТ «ІНДЕКС-БАНК» у м. Бориспіль, № рахунку 29099840000339
Призначення платежу: для зарахування на рах. до запитання № 2620/103305796 на ім’я Шевченко Валентина Іванівна. Благодійний внесок постраждалому від пожежі.
2. Реквізити банку: МФО 300614, ЗКПО 14361575
одержувач: Друге відділення АТ «ІНДЕКС-БАНК» у м. Бориспіль, № рахунку 29099840000339
Призначення платежу: для зарахування на рах. до запитання № 2620/1033054800 на ім’я Голіней Віта Анатоліївна. Благодійний внесок постраждалому від пожежі.

Проте підприємці чекали, що буде вирішуватись питання про компенсацію втрат. Та таке рішення може прийняти виключно суд.
Не всі підприємці зможуть і відновити торгівлю у запропонованих місцях, оскільки у них згорів абсолютно весь товар, і вони стали банкрутами. Та й брати кредити у банках також не усі поспішають, бо, за їхніми словами, їм пропонують кабальні умови.
Також залишається відкритим питання причини пожежі, хоча підприємці переконані, що це був підпал. Наразі ж триває експертиза, йдуть слідчі дії. Чи надовго затягнеться процес встановлення причини пожежі, наразі невідомо.

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 566
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров