ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Під Києвом вулиці починають називати іменами депутатів

Новости в районе

Під Києвом вулиці починають називати іменами депутатів У Київській області в лісі під селищем Коцюбинське вулиці почали називати прізвищами місцевих депутатів. Таку інформацію оприлюднила депутат селищної ради Коцюбинського, журналіст Ірина Федорів.

За даними юристів, які вивчали матеріали справи, в цьому лісі з'явилася вулиця Казімірова і бульвар Садовського. Казиміров є чинним депутатом селищної ради, а Садовський - діючим селищним головою селища міського типу Коцюбинське. Журналіст зазначає, що вулиці чиновники назвали на честь своїх батьків.

Так, батько Казимирова свого часу був селищним головою. Місцеві жителі розповідають, що він дав би фору самому Черновецькому - як тільки щось було не так, то носив людям і крупи, і пайки. Одна з вулиць носить назву "Sadovskyi avenue".

Як відомо, рада Коцюбинського самовільно оголосив ліс своєю територією і почав ділити його під забудову. Однак селищний голова Коцюбинського Вадим Садовський стверджує, що землю в лісі Коцюбинського виділили законно, і що депутати селищної ради до вирубки дерев не причетні.

Коцюбинське, Ірина Федорів
Оцени новость →
Просмотров: 556
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров