«Вісті» уж" />
ВойтиРеклама на сайте

Під Борисполем буде великий ринок

Новости в Борисполе«Вісті» уже намагалися з’ясувати, що планується будувати на полі під Нестерівкою. Тоді з тієї території інтенсивно вивозили чорнозем. Але це виявилося таємницею за сімома замками. Міська влада не мала компетентної інформації, оскільки це хоч і зовсім поряд із Борисполем, але вже територія Сеньківської сільської ради. Бориспільська райдержадміністрація взагалі відмахнулася від цього питання і на наш журналістський запит відповіла, що територія належить місту. Нам так і не вдалося з’ясувати, хто може хоча б дати відповідь, що ж за будівництво там планується.

Сьогодні під Нестерівкою уже бетонують величезні площі. «Вісті» здійснили чергову спробу з’ясувати, що з’явиться там після закінчення робіт. Неофіційні джерела стверджують, що там будується великий овочевий ринок.

Чи справді це буде овочевий ринок? Важко повірити, що такі великі площі рентабельно буде використовувати тільки під торгівлю овочами. А серед людей ходять наполегливі чутки, що туди хочуть переселити київський Троєщинський ринок. І люди недаремно насторожено сприймають цю новину.

«Вісті» продовжать пошук відповідей на ці запитання. Адже люди мають право знати, які сусіди з’являться у них під боком найближчим часом.

Просимо Бориспільську райдержадміністрацію вважати цю статтю офіційним запитом редакції «Вістей» щодо об’єкту, який будується на землях Сеньківської сільської ради неподалік від мікрорайону Борисполя Нестерівка.

Автор: Ірина КОСТЕНКО
джерело: Вісті

Бориспіль, ринок, Нестерівка
Оцени новость →
Просмотров: 641
Рейтинг: 5.0/1

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...