ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Першокласників побільшало, а десятикласників поменшало

Новости в Борисполе

1 вересня школи Борисполя прийняли у свої обійми 5 тис. 693 учні, із яких — 596 вперше сіли за шкільні парти. Цього року у місті приємна подія — збільшилася кількість першокласників. Радує і те, що школи міста гарно відремонтовані. От тільки із 10-ми класами цьогоріч проблема: із великими потугами у навчальних закладах поформували ці класи.

Загалом же День Знань був насичений посмішками, вітаннями та квітами. Першокласники аж світилися від радості у своїх новеньких формах та з новенькими портфеликами у руках. А от «дрес-код» деяких старшокласниць зовсім не відповідав першовересневому піднесеному настрою.

Подарунки та виступи від місцевих партійних лідерів нагадали, що не за горами — вибори. Із цього приводу на одній із планових нарад міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що якби вибори відбувалися щороку, школи та дитсадки мали б і шкільне обладнання, і ремонти, і книжки із зошитами.

Доречно буде згадати, що цього року учні отримали від місцевої влади щоденники з інформацією про місто та відповідними ілюстраціями.

Оцени новость →
Просмотров: 753
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров