Народний ансамбль танцю «Міленіум» відзначив перше десятиріч" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Перший ювілейний...

Новости в БорисполеНародний ансамбль танцю «Міленіум» відзначив перше десятиріччя.
На свято танцю від «Міленіуму» в клуб ДП МА «Бориспіль» завітало багато гостей, щоб побачити, пережити хвилюючі моменти ювілейного концерту. Адже «Міленіум» має звання народного, є багаторазовим лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів у Болгарії, Чехії, Туреччині, володарем Золотого кубка у Будапешті (Угорщина). Минулого року бориспільські юні артисти представляли українську культуру на міжнародному конкурсі у Берліні. До речі, вік артистів від чотирьох до двадцяти п’яти років.
Десять років тому Світлана Новодворська, почесний громадянин Борисполя, вперше вивела своїх вихованців у люди. У Світлани є талановиті помічники, які здійснюють постановки танців. Це її доньки — хореографи Ірина Авдєєва, Валентина Степановська-Авдєєва та балетмейстер-педагог, заслужений артист України Микола Сушицький.
Слід сказати, що з перших хвилин концерту зачаровані глядачі вітали кожен танцювальний номер аплодисментами. Хореографічні постановки «Ми з Борисполя», «Мозаїка», «Веснянка», «Чардаш», «Пінгвіни», «Алло» викликали овації. А знаменитий рок-н-ролл здивував гостей — делегацію зі штату Міннесота США, які також завітали на ювілейний концерт. Майже три години тривало незабутнє танцювальне дійство.

Віктор Співак
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 495
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров