ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Переможців районних та обласних предметних олімпіад Бориспільщини нагороджено путівками та грошовими преміями

Новости в районе

У селі Щасливе, що у Бориспільському районі, відбулось урочисте нагородження обдарованих дітей району - переможців районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіад.

Вже протягом багатьох років Бориспільщина посідає перше місце в області за результатами предметних олімпіад та наукових робіт і проектів. До цьогорічної церемонії нагородження юних розумників долучилися також члени Партії регіонів та керівництво району. Зокрема, винуватців свята вітали керівник відділу організаційно - партійної роботи обласної партійної організації Марина Первак, заступник голови Бориспільської районної організації Партії регіонів Володимир Шалімов та голова Бориспільської райадміністрації Іван Шкирта.

На свято на честь найкращих учнів зібрало близько 200 людей: батьків, вчителів та просто шкільних друзів, які прийшли порадіти за здобутки своїх товаришів.

Окрім грошових заохочень, подяк та дипломів 10 переможцям: майбутнім фізикам, математикам, екологам та літературознавцям були вручені путівки на літній відпочинок до Севастополя, придбані коштом районної партійної організації.

Окремою сторінкою свята було вшанування переможців районного етапу обласного конкурсу «Я – Київщини гордість і надія», яким також партійці-«регіонали» також вручили грошові премії та дипломи.

Святкову атмосферу підтримували переможці конкурсу шкільної самодіяльності з міста Борисполя та інших населених пунктів району.

Оцени новость →
Просмотров: 721
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров