ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Пайовики Київщини об'єдналися проти рейдерів

Новости в Борисполе

Пайовики Київщини об'єдналися проти рейдерів 17 грудня представники Щасливського майдану звернулися до депутатів Бориспільської районної ради із зверненням про бездіяльність правоохоронних органів. Нагадаємо, що мешканці сіл Проліски, Щасливе і Гора відстоюють свої права на землю близько двох з половиною років. Покрасуватися перед камерами приїжджали представники різних політичних сил, проте люди вже третій новий рік зустрічають на майдані біля траси, що веде до аеропорту «Бориспіль».

«У неділю у наметовому містечку збиралися представники шести районів Київщини: Обухівського, Кагарлицького, Броварського, Києво-Святошинського, Переяслав-Хмельницького і Бориспільського, — розповідає комендант наметового містечка Петро Котлінський. — Ми об’єднуємося проти земельного рейдерства, оскільки влада нам не допомагає. Люди знову готові рішуче відстоювати права на власну землю: будемо знову йти пікетувати Кабмін, Верховну Раду, Адміністрацію Президента. Ми зрозуміли, що нами маніпулюють, що нас водять по колу, з найвищих інстанцій пишуть відписки до району. Три роки ми вже ходимо по судах, які умисно то переносяться, то затягуються. Тож ми вирішили, що в січні, напередодні президентських виборів, будемо перекривати трасу Київ — Бориспіль. Адже на нас не звертають уваги кандидати у президенти, які постійно їздять цією трасою. Ніхто не хоче нам допомогти.

Говорять про розкол Щасливського майдану. Це неправда. Таку політику проводять ті, кому вигідно нас роз’єднати. Але люди згуртовані. Ми переконалися, що провокація йде згори, від представників влади. Але сьогодні нас підтримують народний депутат України Сергій Міщенко та голова Бориспільської райдержадміністрації Павло Главаті. На наш захист стала Бориспільська районна прокуратура, яка допомагає відстоювати наші інтереси у судах.

Та все ж ми бачимо бездіяльність правоохоронних органів у цілому, тому просимо допомоги у депутатів райради».

Народні обранці, як і раніше, взяли звернення пайовиків до уваги. Очевидно, на більше вони просто не здатні.

Оцени новость →
Просмотров: 838
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров