ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Озвіріла охорона: як українців б'ють в магазинах

Криминал в Борисполе

Озвіріла охорона: як українців б'ють в магазинах Новий закон змусив Движение Борисполя згадати самі гучніші випадки побиття в магазинах.

Після вбивства в Каравані увага українців до охорони супермаркетів різко зросла.

У ЗМІ стали з'являтися оповідання про здирство, залякування і навіть застосування фізичної сили охоронцями з Каравану.

На тлі цього далеко не випадковим виглядає закон про охоронну діяльності, який розширює права секюріті. З 18 жовтня охоронці можуть використати палиці і пістолети з гумовими кулями.

"Охоронці, які охоронятимуть банківські
установи, можливо, гіпермаркети, де багато матеріальних засобів, матимуть право використати травматичну зброю", - пояснив начальник управління зв'язків з громадськістю МВС України Володимир
Поліщук.

Пропонуємо згадати найрезонансніші випадки беззаконня з боку охорони супермаркетів.

Після Каравану здали нерви

У Луганську 4 жовтня двоє охоронців супермаркету Абсолют до смерті побили 40-річного чоловіка. Виявилося, що бездомний вночі чи то знімав сітку-рабицю навколо баків із сміттям, чи то кришки з самих баків. Нічний охоронець сумермаркету це помітив і покликав на допомогу двох колег, які вже здали зміну.

Охоронці побили злодія і пішли. Уранці його знайшли мертвим. За даними медиків - захлинувся кров'ю з розбитого носа. Проти співробітників супермаркету порушили кримінальну справу, їм загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі. З супермаркету їх відразу звільнили, але їх дії навіть намагаються виправдати.

Говорять, що після вбивства у Каравані у охоронців просто здали нерви.

Прострочений кефір

У Донецьку справжню війну з охороною супермаркетів веде блогер Павло Колесник, який знімає на фото і відео прострочені продукти в магазинах.

"Проти мене співробітники Амстора подали 13 цивільних позовів через те, що я вів фотографування. Вимагають прибрати з інтернету усі їх зображення, а один захотів і 3 тис. за моральний збиток", - говорить Колісник.

До супермаркету Сокіл Колісник прийшов разом з журналістами після того, як охорона намагалася відібрати у його
колег телефон за зйомку простроченого кефіру .

Побиття журналістів

Другий похід в Сокіл разом з рядом журналістів закінчився вже справжнім побиттям. Охорона била тих, хто проводив відео і фотографування. Павлу Колеснику розбили брову, зламали ніс і зламали окуляри.

"Мій телефон, на який я знімав відео, врятував тільки шнурок на зап'ясток і гучні крики "Грабують"!. Андрій
Ломакін як міг рятував свій Mark, отримуючи удари по тілу і голові, Станіславу теж діставалося за його
фотоапарат", - розповідає блогер про травми журналістів.

"На відео чутний торжествуюче-істеричний голос того, що ударив, який на ламаному російському говорить: "Тобі
показали? Відеозйомка заборонена"!.

Міліція порушила кримінальну справу, супермаркет на якийсь час закрили. Цікаво, що спочатку власник торгового центру Сокіл Малик Пирвердиев стверджував, що журналісти "посковзнулися на виході і ударилися об перила".

Побили за парасольку

У червні в Чернігові охорона магазину двічі побила покупця. Тарас Кошевий розповів, що зайшов за шоколадкою, але у відповідь отримав по голові. Через те, що краплі води з його парасольки потрапили на одяг одному з охоронців.

"Він мене розвернув і почав бити в груди. У цей момент підбіг інший охоронець і мене в цей момент "вимкнув" ударом у вухо", - говорить потерпілий.

Він написав заяву в міліцію, але наступного дня пішов в магазин, щоб поговорити зі своїми кривдниками. Вони вийшли на вулицю, у одно була в руках металева лозина. Охоронець вдарив Тараса по руці, пошкодивши артерію, вену і нерви. Поки йому надали першу допомогу, чоловік втратив півтора літри крові.

Охоронців звільнили і порушили проти них кримінальну справу.

Б'ють своїх

Бувають випадки агресії охоронців і по відношенню до своїх же колег. У Харкові влітку минулого року охоронець супермаркету Дарс зламав щелепу касирці.

За словами дівчини, охоронець раніше неодноразово приставав до неї, але коли не добився уваги, почав її ображати. У черговий раз вона не витримала і ударила його пластиковою тарілочкою для здачі. Охоронець у відповідь зарядив дівчині кулаком в обличчя.

магазинах, українців, Озвіріла, б'ють, охорона:
Оцени новость →
Просмотров: 706
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров