Мабуть, ще ніколи Бориспіль не був настільки завалений гіллям та поламаними деревами, я" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Оптом дешевше навіть гілля вивозити

Новости в Борисполе

Мабуть, ще ніколи Бориспіль не був настільки завалений гіллям та поламаними деревами, як цієї зими. Мокрий сніг, що випав напередодні новорічних свят, наробив лиха не лише з електроенергією. Ті гілки і сьогодні лежать на прибудинкових територіях, у сквериках та на узбіччях… А у міській раді знову заговорили про машину для подрібнювання деревини.

— Чому й досі про ту машину тільки розмови ведуться? — запитала у начальника головного управління житлово-комунального господарства Володимира Івановича Аврамчука.
— Машину для подрібнення деревини ми придбали більше року тому. Вона знаходиться на балансі виробничого управління комунального господарства міста. За технологією, ця машина чіпляється до трактора, а люди вручну подають до неї гілки. Після подрібнення тріски відразу подаються на причіп.

— Чому машина, на яку місто свого часу витратило кошти, і досі не працює на його благо?
— Насамперед, тому, що після її придбання не було ще такої великої кількості поламаного гілля, щоб потрібно було її запускати. Та й техніка, необхідна для обслуговування машини, майже вся задіяна на інших роботах. Окрім того, людина, яка на ній працюватиме, повинна пройти певну підготовку.
Поки що ми тільки позрізали і прибрали із доріг, тротуарів та пішохідних доріжок обламане гілля та повалені дерева, щоб вони не перешкоджали руху. А щойно припиняться сильні морози, розпочнемо подрібнення деревини безпосередньо на масивах міста.

— Куди діватимете «продукт виробництва»?
— Частину подрібненої деревини після спеціальної обробки і компостування можна буде використати як органічне добриво для підживлення квітників та газонів. Окрім того, існують нові технології використання трісок у котлах теплопостачання. Щоправда, такі котли дорого коштують, але їхня вартість швидко окуповується за рахунок дуже дешевої сировини.
Про те, що Київ майже відразу після руйнівного снігопаду пустив по своїх вулицях таку машину, засоби масової інформації повідомляли уже давно. У Борисполі не встигли: гілля вмерзло у сніг, і комунальники вимушені очікувати потепління. Хочеться вірити, що, вирішивши нинішню проблему наслідків снігової навали, машина не опиниться знову «на приколі». Адже у дбайливого господаря такий агрегат може і гроші заробляти.

Інна Кринична

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 633
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров