ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Обережно, будмайданчик

Новости в Борисполе

Обережно, будмайданчик Хто бував на Горького, біля школи лінгвістики, міг помітити панельний недобуд (замовник «Укрвійськбуд»). Допоки були кошти, компанія встигла поставити першу секцію будинку, а другу довели тільки до сьомого поверху. Потім усі роботи згорнули, будівельників розігнали та й залишили усе як є (на знімках). Натомість ні огорожі, ні охоронця не поставили. Можливо, сподівалися швидко повернутися.

Минув рік, пішов наступний — й на поверхах «прописалися» всі, крім будівельників. Під час нашого обходу ми помітили, що тут бувають наркомани. Навідуються несуни всього, що погано лежить (цегла краще вміщається в мішки, ніж просто лежить на піддонах). Заходять сюди й любителі екстремального сексу. Різноманітне сміття, пляшки, пачки цигарок – це лише невеликий список нанесеного ззовні «гостями».

Нам навіть вдалося сфотографувати групу дівчат, які часто обирають цей недобуд для своїх дитячих ігор. І хоч перебування тут несе реальну небезпеку для них, міняти місце ніби не збираються:

— Ми тут не куримо, вище третього поверху не піднімаємось, ходимо обережно, — бійко відповідали вони на наші запитання.

Це тільки одна компанія, яку нам вдалося зустріти. Є й інші. Кажуть, що старші дівчата піднімаються на верхні яруси. Можливо, це вони змайстрували собі столик та імпровізовані стільці. Хоча тут помічали й хлопців. Мешканці з сусідніх будинків розповідають, що неодноразово бачили молодь, яка прогулюється дахом недобуду. Востаннє вони бачили когось на День молоді. І це лише квіточки.

Так минулого року з вікна квартири люди помітили, як молодь кохається та знімає все на відео. Тоді їх прогнали, навіть не викликали міліцію. Що робитиметься цього року, достеменно ніхто не може сказати. Чим можуть закінчитися дитячі ігри тут – також.

Звичайно, в разі надзвичайної ситуації, можна буде все списати на «Укрвійськбуд». Це вони не встановили паркани, це вони не посадили охоронця, це вони.

От тільки: що тоді ми? Так і будемо тикати пальцем на когось, допоки хтось із наших дітей не впаде в відкриту шахту ліфта? Будемо чекати, допоки не звалиться з даху або не полетить між сходами?

Мабуть, вирішенням цих нагальних проблем краще зайнятися місцевій владі. В неї більше важелів вплинути на відповідальних за безпеку на будмайданчиках, ніж у простої людини. Також їй варто прослідкувати, щоб усі забудовники дотримувались норм безпеки та перешкоджали появі дітей на будівництві. І краще було зробити це вчора, бо завтра може бути пізно. Якщо не сьогодні.

Павло МАГДЕНКО, Ольга РОГАЧ

будмайданчик, Бориспіль, Укрвійськбуд
Оцени новость →
Просмотров: 679
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров