Богоявленням Господнім закінчилася низка новорічних свят. Мешканці міста почали викидат" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Нове застосування для новорічних ялинок

Новости в Борисполе

Богоявленням Господнім закінчилася низка новорічних свят. Мешканці міста почали викидати не потрібні тепер ялинки. Раніше їх або вивозили на сміттєзвалище, або просто спалювали. Ще наприкінці 2008 року комунальне підприємство «Служба замовника» придбало котел для подачі тепла «Крікер», який працює на твердому паливі і не споживає природного газу. Тепер хвойні дерева, які залишаються після свят, не спалюють і не вивозять за межі міста, а збирають і перевозять до КП «Служба замовника». Там спеціальна дробилка перетворює їх на тріски. На ній можна подрібнювати й різноманітні вироби із дерева.
Використання відходів допомагає зекономити значні кошти. Ця сировина дешевша за вугілля, а її енергоємність лише на десять відсотків нижча. Всі дерев’яні відходи збирають протягом теплої пори року. Коли настають холоди, їх використовують для обігріву приміщень комунальної служби міста.
Мешканець міста Володимир Нестеренко з нетерпінням чекає закінчення новорічних свят. Його врожай – новорічні ялинки. Він збирає висохлі деревця по всьому місту, подрібнює їх і посипає власний город. Підстилка із подрібнених ялинок – ідеальний теплоізолятор та розпушувач ґрунту. Через рік вона перетворюється на корисні, до того ж безкоштовні добрива.
Старими ялинками, виявляється, можна й худобу годувати. Для цього деревця перемелюють на борошно. Лише у Броварах за одну зиму викидається, щонайменше, кілька тисяч дерев, цієї дуже дешевої сировини.

Ігор ЛИЧ

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 707
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров