ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Нова лікарня у Борисполі: міф чи реальність?

Новости в Борисполе

Заклад, який планують збудувати, стане осередком медичної галузі Лівобережжя. От тільки, коли саме розпочнуться роботи, прогнозувати не береться ніхто, адже проект будівництва нової лікарні у Борисполі досить об’ємний, потребує, за приблизними підрахунками, 200 млн. $ і повинен повністю реорганізувати медичну галузь не тільки міста, а й усього Лівобережжя Київщини. Адже на сьогодні достойної лікарні у цій частині області немає. Ні дорослої, ні дитячої. А для того, щоб доставити хворого до обласної лікарні на Правий берег, потрібно перетинати увесь Київ, трясучи хворого у машині, бо, як відомо, якісних спеціалізованих автівок для перевезення хворих бориспільська лікарня не має. Та страждає від цього не лише Бориспільщина. Інші міста, розташовані на Лівобережжі, теж мають такі проблеми. Запланований же проект покликаний їх вирішити. От тільки коли то воно буде?...

Незважаючи на абстрактність строків будівництва об’єкту, сподівання у медиків Бориспільщини на цей заклад все ж великі. Так, за словами головного лікаря В’ячеслава Євтушенка (на фото) , ініціювали ще десь у 2002 році питання будівництва нової лікарні у Борисполі самі ж медики, адже майже 30 років в існуючій лікарні ніщо не будувалося. І ось лише нещодавно там розпочалися ремонти. У закладі є навіть обладнання, якому по 40 років! А тут така можливість отримати новий лікувальний заклад! До того ж, з усім начинням, бо, як зазначив головний лікар, будуватися нова лікарня має з умовою наповнення її усім необхідним: від медичних халатів до спеціального обладнання. Тому так дорого і коштує ця ідея.

Наприкінці минулого року містом і районом було виділено по 150 тис. грн для того, щоб зробити передпроектні пропозиції. І ось на минулому тижні напередодні Дня медика лікарня отримала ці пропозиції щодо будівництва нової лікарні. Як повідомив В’ячеслав Євтушенко, на перспективу зводити планують також житловий будинок для медичних працівників на 240 квартир (службове житло), але не на території лікарні, а на місці нинішнього тубдиспансеру після проведення там усіх необхідних знезаражувальних робіт. Щодо фінансування цього, без перебільшення, грандіозного проекту, то сподівання і надії, звичайно, покладаються на державу, адже таких коштів не мають як місцеві, так і обласний бюджети.

Щодо нової лікарні, то у розрізі її проектування передбачено спорудження нового 8-поверхового корпусу, а усі споруди цього медичного комплексу будуть зв’язані між собою переходами. Окрім уже відомих людям відділень, заплановане відкриття інсультного відділення, відділення шлунково-кишкових кровотеч, психологічної реабілітації, відділення вторинного виходжування недоношених дітей, буде там і штучна нирка, а також пологовий будинок на 160 ліжок.

Юлія ЛИСИЦЯ

Оцени новость →
Просмотров: 645
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров