У Борисполі на 9 Травня червоного прапора на адміністративних буд" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Низький уклін вам, дорогі ветерани!

Новости в Борисполе

У Борисполі на 9 Травня червоного прапора на адміністративних будівлях не піднімали. Але кожного року прапори, під якими наші ветерани воювали проти німецько-фашистських загарбників, є незмінними атрибутами святкових заходів. Вони майорять над колоною ветеранів під час параду, під час мітингу-реквієму вони розвіваються біля пам’ятника Невідомому солдату поруч із іншими прапорами — нашим Державним стягом, прапорами інших партій, громадських та політичних організацій. Це вже традиція.
Ми сьогодні так мало можемо зробити для ветеранів. Держава неспроможна виконати усі свої зобов’язання перед цими людьми. Більшість звичайних людей також має дуже обмежені можливості, щоб допомогти ділом. То невже потрібно травмувати душу ветеранів, провокуючи суперечки навколо червоного прапора?
Щороку меншою є їхня колона під час святкового параду. Гарячими оплесками зустрічали своїх ветеранів бориспільці, які вишикувалися вздовж Київського Шляху, щоб привітати учасників параду.
На святкуванні було дуже багато молоді, батьків із маленькими дітками. Переконана, що для дітей, які з трепетом клали букети до Вічного вогню, які підходили і вручали квіти ветеранам, цей день залишиться святим назавжди.
Вражають цифри і факти, які навів у своєму виступі Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук:
— Немає сьогодні Перемоги української чи російської, немає ветеранів наших і чужих. Це була спільна перемога, і наш український народ заплатив за неї дуже велику ціну. За роки Другої світової війни у концтаборах, у період окупації було знищено більше 10 мільйонів наших співвітчизників. Кожний другий українець, який воював на фронтах Другої світової війни, віддав своє життя за цю Перемогу. Кожен п’ятий українець став жертвою цієї війни. Як можна взагалі вести дискусії на тему, хто зробив більший внесок у велику Перемогу. Війна тривала 1418 днів, а згідно з планом Барбаросса Гітлер збирався завоювати Радянський Союз за 177 днів. Німцям вдалося завоювати Францію за 39 днів, Польщу — за 27 дів, Норвегію — за 23 дні, Бельгію — за 5 днів, Югославію — за 12 днів, а Данію — за 24 години.
Наші ветерани не просто вистояли, вони перемогли. І найменше, що ми можемо зробити для них, — це поважати їхні почуття.
Ірина Костенко
Фото автора та Віктора Співака

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 539
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров