ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Незважаючи на жахливу погоду, сьогодні у Києві вимкнуть світло на честь "Дня Землі"

Общество

Незважаючи на жахливу погоду, сьогодні у Києві вимкнуть світло на честь Сьогодні, 23 березня о 20:30 за ініціативи Всесвітнього фонду природи люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, аби показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Київ теж приєднається до акції "Година Землі", повідомляє прес-служба КМДА.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, акцентом цьогорічної кампанії є необхідність щоденних дій кожного громадянина та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Нагадаємо, Година Землі була розпочата у 2007 році в Австралії. Уже в 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2012 році до Години Землі приєдналося понад 7 тисяч міст у 152 країнах світу. В Україні до акції долучилися більше 40 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Донецьк, Сімферополь та інші.

Годину Землі також підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.


Джерело: gazeta.ua

Києві, Незважаючи, сьогодні, вимкнуть, світло, День Землі, Честь, жахливу, погоду
Оцени новость →
Просмотров: 995
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров