Цього собаку вперше побачила навпроти входу до магазину «Сільпо». Тварина " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Невже його дійсно зрадив господар?

Новости в Борисполе

Цього собаку вперше побачила навпроти входу до магазину «Сільпо». Тварина була у нашийнику, видно, що домашня, доглянута. Здавалося, він дисципліновано сидить і очікує хазяїна. Але коли через кілька годин на тому ж місці, згорнувшись калачиком, собака лежав на мерзлому асфальті, стало очевидним, що навряд чи хазяїн стільки часу міг би ходити за покупками.
Підійшла і спробувала погладити тварину. Собака не відсахнувся від руки, дозволив попестити голову. Дуже хотілося вірити, що тварина просто загубилася, і хазяїн відшукає свого улюбленця. Але зустрічала собаку кілька днів поспіль на тому ж місці, потім на прилеглих до центра вулицях… Із часу першої зустрічі минуло вже більше тижня.
На жаль, висновок напрошується невтішний — перед нами чергова жертва людської зради: тварину приручили, погралися, а потім викинули напризволяще.
Сьогодні дуже модно заводити собі чотирилапих друзів. От тільки не слід забувати, що навіть киця в оселі — це іще одна дитина. А утримання собаки тим більше потребує і величезної праці, і терпіння, і багато часу, і фінансових затрат. І всі ці чинники потрібно старанно зважити, перш ніж ви вирішите приручити чотирилапого друга з великим люблячим серцем.

Інна Кринична
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 495
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров