У Борисполі на вулиці Нижній Вал, що біля ощадк" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Небажане будівництво

Новости в БорисполеУ Борисполі на вулиці Нижній Вал, що біля ощадкаси, напередодні нового року розпочато будівельні роботи. Та не встигли будівельники вирити котлован, як отримали опір мешканців прилеглих будинків. Люди, не бажаючи, аби у них попід вікнами виріс черговий заклад громадського харчування, повалили двометровий паркан.

Як стало відомо, земельна ділянка, що знаходиться на прибудинковій території вулиць Франка і Нижній Вал, виділена для будівництва піцерії, яка, згідно із генеральним планом, разом із асфальтною дорогою має незабаром з’явитися поряд із багатоповерхівками.

Жінка, яка мешкає поряд у будинку, розповіла, що у неї вже перекошені балкон і підлога. Жителі побоюються, що у стіні з’явиться тріщина, адже котлован вирили дуже близько до будинку. Окрім того, на території, де планується забудова, було прекрасне місце для відпочинку: дитячий майданчик і зелена зона, росли вишні та акації. Обурені бориспільці надіслали звернення про небажану забудову до відповідних органів влади.

«Кажуть, що дитячий майданчик перенесуть нам аж попід вікна. Діти не зможуть і м’ячем погратися, щоб, бува, вікна мешканцям першого поверху не вибити, — додає моя співрозмовниця. — Ми сподіваємося, що міська рада відмінить рішення про надання дозволів про забудову, оскільки це порушення наших прав, адже громадське обговорення щодо забудови не проводилося, і жити ж тут людям не один день.» Мешканці побоюються, що тут може з’явитися черговий заклад, де продаватимуть спиртні напої.

Тому люди сподіваються не просто на втручання влади, але й на її підтримку, яка захищатиме інтереси своїх виборців. Мешканці мікрорайону налаштовані радикально: у випадку продовження будівництва люди обіцяють вийти на страйк. Оскільки, переконані вони, навіть у тому випадку, коли є вже усі дозволи на будівництво, це не позбавляє їх права відстоювати свої інтереси.

Нині будівельні роботи призупинені, та паркан все ж поставили, аби загородити глибокий котлован. Що буде далі — читайте на сторінках нашого тижневика.

Коментар депутата Бориспільської міської ради Романа Шуменка, який закріплений за цим округом: «Я виступаю на боці мешканців цих будинків. Рішення про виділення в оренду цієї земельної ділянки було прийняте ще у 2008 році депутатами минулого скликання. Як саме приймалося рішення, мені невідомо. Я вважаю, що це не найкраще місце для розміщення такого закладу. Але усі документи, відповідно до закону, на будівництво вже виготовлені. Вихід із конфлікту я бачу у тому, щоб забудовник організував зустріч із мешканцями, щоб у формі діалогу прийняти взаємовигідне рішення. У випадку, коли спільної згоди між забудовником і людьми не буде, тоді мешканцям будинків варто відстоювати свої інтереси у судовому порядку. Я, як депутат по цьому округу, надаватиму мешканцям всебічну підтримку.»

Автор: Лариса МАЦЮК, Вісті

будівництво, Бориспіль, піцерія
Оцени новость →
Просмотров: 765
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров