ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Не розминувся сміттєвоз із трактором

Новости в Борисполе

Розбитий сміттєвоз під понівеченим деревом на узбіччі дороги не один день привертав увагу водіїв, що проїжджали повз.

— Що сталося? Наскільки постраждали люди? — це питання, яке цікавить кожного, хто бачив ту жахливу картину. За відповіддю ми звернулися до начальника ВДАІ з обслуговування Бориспільського району підполковника міліції Федора Васильовича Шевченка.
— Сміттєвоз «VOLVO» київської фірми «Володар роз» їхав з боку Воронькова у напрямку Ревного. Рух сміттєвозам через Бориспіль заборонили, тож їх маршрут сьогодні пролягає через села Гора, Ревне і по кругу на сміттєзвалище.

У цей час із поля на поле проїжджав трактор МТЗ-82 фермерського господарства «Ельдорадо» села Проців. Трактор не пропустив автомобіль, який рухався головною дорогою. Намагаючись уникнути зіткнення, водій звернув правіше, але контакту з трактором уникнути не вдалося. Трактор перекинувся, а сміттєвоз з’їхав у кювет і вдарився у дерево.

Потерпілі — водій і пасажир сміттєвоза та водій трактора. Каретою швидкої допомоги вони доставлені до Бориспільської центральної районної лікарні. Життю людей нічого не загрожує, але травми серйозні. Водії сміттєвоза та трактора отримали переломи ключиці.

Оцени новость →
Просмотров: 583
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров