Цими травневими днями бориспільський спортивний комплекс у центрі міста був переповнени" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

НАШІЙ ТРЕНЕРЦІ – ВІВАТ!!!

Новости в Борисполе

Цими травневими днями бориспільський спортивний комплекс у центрі міста був переповнений дитячими емоціями і відчуттям спортивного духу. А там, де спорт, – радість і сльози водночас. Бо обов’язково хтось виграє, а хтось програє.
Було від чого радіти до нестями футболістам школи лінгвістики, котрі у фіналі футбольних змагань перемогли своїх ровесників з восьмих-дев’ятих класів шостої школи з рахунком 1:0. Вони до небес підкидали свою улюблену тренерку – вчительку фізкультури Тетяну Юріївну Пічкурову. У молодшій віковій групі (п’яті-сьомі класи) переможцями стали юні футболісти першої міської школи. А у старшій (десяті-одинадцяті класи) – гімназисти з «Перспективи».
Ці навдивовижу цікаві змагання організували і провели Бориспільський центр спорту спільно з міським управлінням освіти під гаслом «Даруймо радість дітям».
Відбувся й фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави». У ньому взяли участь кілька сотень школярів міста. Змагалися юні фізкультурники з багатьох видів спорту та традиційних козацьких розваг. Як і минулого року, у загальнокомандному заліку найкращими стали нащадки козацької слави з третьої школи. Тепер у кінці травня вони поїдуть на обласний етап до Білої Церкви захищати честь бориспільського козацтва.

Володимир БІЛКЕЙ
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 543
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров