ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

» » Наша Україна йде на вибори

Наша Україна йде на вибори

Новости в Борисполе

На партійних зборах висунули своїх кандидатів у депутати міськради бориспільські нашоукраїнці. Серед представників понад трьохсотенної міської організації є люди різних професій: будівельники, лікарі, педагоги, молодіжні лідери, громадські активісти.

Жодного киянина в нашому списку немає, всі знані й шановані в Борисполі наші земляки, - відзначила керівник виконкому партійної організації Валентина Федорівна Швець. - І кандидатури на висунення ми підбирали не в кулуарних кабінетах, їх на зустрічах пропонували самі бориспільці.

Депутати гідно і самовіддано попрацювали під час чотирирічної каденції у міській раді, — сказав голова парторганізації, заслужений будівельник України Володимир Ілліч Шалімов. - Хоча нас було всього п’ятеро, ми зуміли зробити для бориспільців багато добрих справ. І я дякую депутатам і всім партійцям за те, що ніхто з них не зрадив ідеалам «Нашої України». Тепер наше завдання - збільшити своє представництво у міському керівному органі влади, щоб з іще більшою потугою працювати на благо бориспільської громади.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Україна, вибори
Оцени новость →
Просмотров: 655
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров