На партійних зборах висунули своїх кандидатів " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

«НАША УКРАЇНА» ЙДЕ НА ВИБОРИ

Новости в Борисполе

На партійних зборах висунули своїх кандидатів у депутати міськради бориспільські нашоукраїнці. Серед представників понад трьохсотенної міської організації є люди різних професій: будівельники, лікарі, педагоги, молодіжні лідери, громадські активісти.
Жодного киянина в нашому списку немає, всі знані й шановані в Борисполі наші земляки, — відзначила керівник виконкому партійної організації Валентина Федорівна Швець. — І кандидатури на висунення ми підбирали не в кулуарних кабінетах, їх на зустрічах пропонували самі бориспільці.
Депутати гідно і самовіддано попрацювали під час чотирирічної каденції у міській раді, — сказав голова парторганізації, заслужений будівельник України Володимир Ілліч Шалімов. — Хоча нас було всього п’ятеро, ми зуміли зробити для бориспільців багато добрих справ. І я дякую депутатам і всім партійцям за те, що ніхто з них не зрадив ідеалам «Нашої України». Тепер наше завдання — збільшити своє представництво у міському керівному органі влади, щоб з іще більшою потугою працювати на благо бориспільської громади.

Володимир БІЛКЕЙ
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 522
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров