ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Нарешті Бориспільська ЗОШ №6 зі скакалками

Новости в Борисполе

Дбаючи про здоров’я та фізичний розвиток підростаючого покоління, викладачі фізичної культури у окремих закладах міста, як це не прикро, не мають деякого спортивного інвентарю! А якщо він і є, то у дуже поганому стані.

Виправити це взявся молодий і активний регіонал, уже відомий своїми добрими справами читачам Олексій Олексійович Попов. Якраз напередодні Дня вчителя небайдужий бориспілець завітав до шостої школи із подарунками для кабінету фізичного здоров’я: на радість учням, а особливо вчителям, він приніс баскетбольного м’яча та цілий пакунок скакалок, яких так потребував заклад!

Передав подарунки молодий регіонал директору школи Вірі Іванівні Мазурі, у якої і розпитав про життя-буття закладу. Було чим похвалитися, але було й про що розказати у плані проблем керівнику закладу. Хто знає, можливо, одну із проблем, які на сьогодні існують у цій школі, допоможе вирішити Олексій Попов, адже його діяльність не обмежується якоюсь однією частиною міста. Він працює на благо усього Борисполя, допомагає по можливості тим, хто цього потребує.

Школа, спорт, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 905
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров