Це вже третя в Україні воскова свіча таких великих" />

ВойтиРеклама на сайте

Найбільшу свічу Лівобережної України буде освячено у Борисполі

Новости в Борисполе

Це вже третя в Україні воскова свіча таких великих розмірів. Найбільша, створена братством бджолярів, знаходиться у Києві. Інша, про яку «Вісті» писали кілька років тому, «приїжджала» на Київщину на бджолярські обжинки із Волині. І от тепер ще одна величезна воскова свіча двохметрового розміру отримала свою прописку у Борисполі. Вона знаходитиметься у Храмі Святого Миколая Чудотворця Української православної церкви Київського патріархату, що на вулиці Комуністичній, 35.
Саме цей бориспільський Храм є духовним центром всього українського бджолярства. Його настоятель отець Віктор є головою братства бджолярів святих Зосима і Саватія. Він зібрав у стінах цього храму все, що має стосунок до Божої трудівниці бджоли. Торік тут, у Храмі Миколая Чудотворця було освячено найбільшу в Україні ікону, де зображено усіх покровителів бджолярства. А днями поряд із цією іконою займе своє місце найбільша воскова свіча всього Лівобережжя України.
Освячення відбудеться у неділю, 21 листопада, у день вшанування Собору Архистратига Михаїла об 11.00 після закінчення святкової літургії. Усі православні християни Борисполя та гості міста запрошуються до участі у цьому священному дійстві.
А напередодні, у суботу, 20 листопада за ініціативи благочинного о. Василя та священиків Бориспільського благочиння Київського патріархату, біля монументу Пам’яті жертв голодомору, що на Київській трасі, о 10.00 розпочнеться Панахида за жертвами голодомору. Долучитися до поминальної молитви можуть усі, кому болить у серці пам’ять про ті страшні роки.

Ірина Костенко

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 422
Рейтинг: 0.0/0

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...