ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Набув чинності закон про заборону реклами тютюнових виробів

Новости Бизнеса

Набув чинності закон про заборону реклами тютюнових виробів Сьогодні, 16 вересня, набув чинності закон про заборону реклами тютюнових виробів. Документ підписаний Президентом Віктором Януковичем і опублікований у березні, але згідно з перехідними положенням набув чинності саме сьогодні.

Закон передбачає заборону будь-якої реклами і стимулювання продажів тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

При цьому закон встановлює адміністративну відповідальність
громадян і посадовців за порушення вимог законодавства про заборону реклами і спонсорства тютюнових виробів.

Раніше глава Держінспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій
Орєхов в інтерв'ю Урядовому кур'єрові роз'яснив основні положениянового Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно реклами, спонсорства і стимулювання продажу тютюнових виробів.

Верховна Рада ввела заборону реклами тютюнових виробів 22 вересня 2011 року.

У листопаді 2011 року голова парламенту Володимир Литвин відклав підписання закону, що передбачає заборону реклами тютюнових виробів, до усунення неузгодженостей в його тексті.

У березні Український союз промисловців і підприємців просив Януковича ветувати закон про заборону реклами тютюнових виробів.

заборону, чинності, закон, Набув, виробів, тютюнових, реклами
Оцени новость →
Просмотров: 682
Рейтинг: 4.5/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров