ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На вулицях Борисполя менше розпиватимуть алкоголь

Новости в Борисполе

На вулицях Борисполя менше розпиватимуть алкоголь Правоохоронці міста серйозно взялися за контроль всеукраїнської заборони розпиття алкоголю у громадських місцях: вулицями ходять патрулі, на порушників накладаються штраф.

За словами правоохоронців, майже щотижня на тих, хто всупереч забороні вживає алкогольні напої на вулиці, складається до 80 адміністративних протоколів. Лише за минулий тиждень їх складено 71. У Борисполі, охороняючи громадський порядок, цілодобово працюють автомобільні та піші патрулі міліції. Також щоп’ятниці, суботи та неділі до цієї роботи залучається близько 25 людей спецпідрозділу «Барс».

Правопорядок багато у чому залежить від того, вживала людина алкоголь чи ні. Тож, якщо перехожий не орієнтується у часі і просторі, а іншими словами, є п’яним, за нього беруться правоохоронні органи, які патрулюють вулиці міста. Тим же, хто сидить із пляшками у громадських місцях, робиться спочатку попередження. Якщо справа доходить до штрафів, то порушник сплачує 51 гривню.

От тільки зметикували поціновувачі розпиття алкоголю на вулиці швидко: пляшка, куплена у магазині чи кіоску, вдягається у пакетик, який тут же у кіоску можна придбати, і ніяких проблем, адже пити людина може і чай. Швидко на потреби споживачів відгукнулися і підприємці: із опитаних у центрі міста продавців кіосків більша частина запевнила, що замовлення на такі пакети зроблено і незабаром їх будуть продавати разом із пляшками алкоголю.

Та все ж, за словами правоохоронців, випивати на вулицях Борисполя стало менше людей. Це добре. Але збільшилася кількість випадків, коли родичі звертаються до міліції зі скаргою на батька, сина, діда чи дядька, який, приклавшись до оковитої вдома, вчиняє сварку. Це погано. А чи вдасться правоохоронцям урівноважити ці «добре» і «погано», покаже час.

Бориспіль, розпивають алкоголь
Оцени новость →
Просмотров: 732
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Интересно, а у девочки (на фото) с пивом получили согласие на размещение этого фото? Сомневаюсь. Нехорошо как-то.
А по поводу попить пива на улице - почиатйте здесь: http://pravovik.blogspot.com/2010/03/popil-pivka-zaplatil-shtraf.html
avatar

Новости по теме

Новости партнеров