ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На прапор «Спартака» рівняймось

Новости спорта

Нашому Бориспільському району, зокрема селу Щасливому, випала честь приймати другий етап Всеукраїнської спартакіади державних службовців серед збірних команд виконавчої влади в Київській області. Ця подія приурочується 75-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Почалися змагання з перетягування линви, змагань із шахів, шашок, настільного тенісу, міні-футболу. Якщо «тихі» двобої на шахових і шашкових полях не викликали особливих емоцій, то на майданчику для перетягування линви кипіли неабиякі пристрасті. Прикро, що команди з Борисполя та району не витримали натиску суперників. Надзвичайно гаряче було на полях для міні-футболу. Були і прикрі моменти, зокрема, коли футбольну команду Білої Церкви виключили зі змагань за те, що замість чиновників у ній було представлено три професійні спортсмени.

Захід, проведений у Щасливому, звичайно, корисний, але хотілося б, щоб наші чиновники більше звертали увагу на масовий спорт, особливо у селах, де дітворі ніде подітися. Стадіони у сільській місцевості у дуже занедбаному стані. От куди б спрямувати державну допомогу, щоб підтримувати здоров’я дітвори.

Оцени новость →
Просмотров: 670
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров