ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Київщині затримано сутенерів

Криминал в Борисполе

На Київщині затримано сутенерів Співробітники управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Київській області в Обухівському районі Київської області затримали злочинну групу, яка тривалий час займалася сутенерством. Про це повідомили в прес-службі МВС. Очолювали угруповання 27-річна уродженка Донецької області, яка до цього часу і моменту затримання проживала в Києві, та її співмешканець. Подружжя безпосередньо здійснювало набір повій, яким розповідали про умови праці та системи штрафування (які виявилися досить жорсткими), підшукували дівчатам клієнтів і контролювали надання секс-послуг та їх вартість, виплачували найманим працівницям заробітну плату і розподіляли гроші між учасниками групи.

Ескортні послуги дівчата надавали в одному з приватних готелів у селі Підгірці. Спільниками злочинного угруповання виступали співробітники комплексу: адміністратори готелю, ресторану і банщики. Вони повідомляли господарям про бажаючих скористатися послугами повій. За кожне повідомлення вони отримували по 50 гривень. На момент реалізації на злочинну групу працювало п’ять повій, троє з них постійно жили в готелі. Крім того, вони працювали за викликом. Вартість секс-послуги становила 1000 гривень на годину – повія отримувала половину від усієї суми, інші 50% забирали організатори.

Зараз всі організатори злочинного угруповання затримані. Досудове слідство у даній справі закінчено. Затримані свою провину визнали. Кримінальну справу направили для подальшого розгляду в Обухівський районний суд Київської області. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Оцени новость →
Просмотров: 579
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров