ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Київщині розкрито 81 квартирний злочин

Криминал в Борисполе

На Київщині розкрито 81 квартирний злочин Працівники міліції завершили оперативно-профілактичне відпрацювання під назвою «Квартира», яке розпочалося 29 липня цього року. Метою операції, до якої були залучені майже усі служби ОВС стало розкриття квартирних крадіжок та затриманні осіб, які перебувають у розшуку за подібні злочини.

Міліціонери регулярно відпрацьовували ймовірні точки скуповування крадених речей (ломбарди, ювелірні майстерні). Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Київській області, за результатами заходів було розкрито 81 квартирний злочин та викрито 63 зловмисника.

За словами правоохоронців, найчастіше крадіями є чоловіки у віці від 25 до 30 років, а предметом зазіхань - гроші та ювелірні вироби. Аби не стати жертвами крадіжок, працівники міліції радять не розголошувати поміж сусідами інформацію стосовно придбаних речей, а також грошових коштів, що знаходяться у квартирі.

Втім, найкращим захистом вважається облаштування помешкання охоронною сигналізацією. Адже, у такий спосіб і бажання зловмисника, і його можливості щодо незаконного проникнення до Вашого помешкання значно зменшаться. Так, наприклад, у Броварському районі працівники державної служби охорони нещодавно затримали трьох крадіїв 17-18 років, котрі пробралися до будинку в пошуках металу. На щастя, неповнолітнім крадіям не вистачило часу ні винести з дому набуте, ані втекти самим.

Такий фінал очікує мало не всіх, хто намагається незаконно прихопити майно з будинків під державною охороною, запевняють міліціонери.

розкрито злочин, злочин, квартирний злодій, правоохоронці
Оцени новость →
Просмотров: 738
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров