ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Київщині місцева влада підвищує тарифи за комуналку

Общество

На Київщині місцева влада підвищує тарифи за комуналку Громадянам України все ж таки не уникнути чергового підвищення тарифів за послуги ЖКГ.

Поки уряд заспокоює споживачів, тим, що тарифи на житлово-комунальні послуги підвищуватися не будуть, органи місцевої влади беруться самовільно регулювати розмір оплати за квадратний метр житла та прибудинкову територію, тим самим розв’язують руки монополістам - енергетикам, тепловикам і водоканалам.

Ось, у Броварах місцеві чиновники, проявивши так звану ініціативу, вирішили в платіжках комунального підприємства «Броваритепловоденергія» зробити як окрему послугу тариф на обслуговування водопровідних та каналізаційних систем, централізоване опалення і подачу гарячої води.

Таких ініціатив Броварчани очікують зі страхом, адже, за їх підрахунками, розмір тарифів може підвищитися вдвічі а то й втричі. Також, не виключають ймовірності, що й оплата за квартиру теж підвищиться. Раніше жителі Броварів в межах своєї квартплати відраховували за обслуговування внутрішньо будинкових систем 27,7 коп. за квадратний метр. Але тепер місцеве комунальне підприємство оцінює свою роботу вже у 78,1 коп. за квадратний метр, при цьому якість послуг не змінюється. Нові розцінки, виведені за межі тарифу на утримання будинків і прибудинкових територій комунального підприємства. КП «Броваритепловоденергія» має намір ввести нові тарифи вже на початку лютого.

У Вишгороді місцева влада також вирішила підняти для населення плату за водопостачання і водовідведення, зрівнявши розцінки за комунальні послуги для фізичних осіб з цінами для підприємств.

Підвищити тарифи на комунальні послуги мають намір і місцеві органи влади інших населених пунктів Київської області.

У Василькові члени виконавчого комітету на черговому засіданні, 23 січня цього року, теж підняли тариф за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються місцевим ЖКГ.

Виникає питання: якщо місцевим органам влади ось так просто можна регулювати ціни за послуги ЖКГ, то чому ж цього не можуть робити монополісти?

підвищує, місцева, комуналку, тарифи, влада, Київщині
Оцени новость →
Просмотров: 1043
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров