ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Київщині чоловік збирався порубати м'ясо, а заколов свого зятя

Происшествия

На Київщині чоловік збирався порубати м'ясо, а заколов свого зятя У Київській області тесть сокирою убив зятя і за допомогою своєї дружини і сина закопав його тіло під деревом. Як з'ясувалося, того дня родина заколола порося. 31-річний зять затіяв сварку, мовляв, його частка свіжини виявилася меншою. Він побіг слідом за братом своєї дружини в сарай, де і спалахнула бійка. За молодими чоловіками всередину зайшов тесть, і за словами його дружини, яка була у дворі, гучна сварка припинилася лише після звуку важкого удару.

"Він кричав одне: "Я всіх приб'ю, поб'ю!". Ну, я не витримав, взяв сокиру і вдарив. Як раз сокира підвернулася під руку, збиралися м'ясо рубати", - розповів пізніше тесть на допиті в міліції.

Вбитий був раніше судимим, ніде не працював, мав схильність до алкоголю. За словами тестя, зять постійно затівав сварки і вкрай грубо поводився зі своїми домашніми.

"Мене п'ять разів бив, мого батька, мою матір бив. Свою дружину, дочку мою, ображав нахабно. Шлявся ночами, не приходив додому", - розповів затриманий.

Після вбивства тіло зятя вирішили закопати у дворі під горіхом, а свої вагітній доньці - дружині вбитого - нічого не говорити. Але вона, нічого не підозрюючи, заявила в міліцію про зникнення людини. Вже на першому допиті її мати у всьому зізналася. В результаті вбивцю затримали, йому загрожує покарання до 15 років позбавлення волі. Наразі прокуратура вирішує, чи карати свідків трагедії.

Оцени новость →
Просмотров: 670
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров