До редакції звернулися працівники однієї із місцевих служб таксі зі скаргою щодо «лежач" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Чкалова з’явився — незаконний «лежачий поліцейський»?

Новости в Борисполе

До редакції звернулися працівники однієї із місцевих служб таксі зі скаргою щодо «лежачого поліцейського» на вул. Чкалова.
За словами водіїв, цей обмежувальний пристрій встановив хтось із мешканців одного із будинків цього приватного сектора, вочевидь для того, щоб пригальмувати рух автомобілів поблизу свого будинку. Їм це вдалося. Однак такими своїми незаконними діями вони ще й створили досить небезпечні перешкоди на шляху автівок, які їздять цією вулицею. Адже самочинно встановлені «лежачі поліцейські» – непофарбовані, а поблизу них немає відповідних вказівних знаків. До того ж, немає освітлення і будь-яка автівка, хоч і на невеликій швидкості, може налетіти на них.
Щоб встановлення обмежувачів швидкості відбулося законно, потрібно із листом звертатися до виконавчого комітету. Як вдалося дізнатися в управлінні комунального господарства, таких заяв від мешканців вулиці Чкалова не надходило. А «поліцейський» на вулиці з’явився. Тож виходить, що незаконно. Коли ж тоді у місті почнуть діяти закони?

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото автора

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 617
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров