ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

На Бориспільщині затримали підозрюваних у згвалтуванні

Криминал в Борисполе

На Бориспільщині затримали підозрюваних у згвалтуванні До відділу поліції з заявою звернулась жителька села Кийлів, Бориспільського району в якій заявниця вказала, що її 15 річну доньку згвалтували. Перевіряючи інформацію, екіпаж групи реагування встановив, що дівчина відпочивала з товаришами біля водойми. Під вечір, коли всі почали збиратись додому, вона попросила знайомих хлопців відвести її додому (ті були на мотоциклі).

По дорозі вони зробили зупинку, під час якої обидва чоловіки по черзі здійснили з дівчиною, як заявляє постраждала, насильницький сексуальний акт. Дівчина розповіла, що хлопці місцеві. Одному 18 років, іншому 23. Патрульні розшукали підозрюваних за «гарячими слідами» на дамбі, де ті продовжували відпочивати, ніби нічого не сталось.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу затриманим та оголошення їм підозри. Молодикам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Досудове слідство триває.

Источник: http://www.kv.npu.gov.ua

згвалтування, поліція, Бориспільщина, Кримінал, Кийлів
Оцени новость →
Просмотров: 1956
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar
1
3
а без матов писать культура не позволяет ?
avatar
Ш***а сама себе пидставляе и винуватими хлопцив зробила! Малолетка а з мужиками по всьому району тягается!
avatar
0
1 Спам
Да хто тільки ту малолєтню ш***у не тягав. Мати просто вирішила заробити легких грошенят. Ці бєженці робити нічого не хочуть, а жерти то хочеться, от і маємо. Цих хлопців знаю, а за "бідолашну" малу можете любого хлорця, або дівчину спитать із села, вони вам відразу скажуть хто вона і чим дихає.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров