ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

» » Музика до небес у Борисполі

Музика до небес у Борисполі

Новости в Борисполе

Цей день у культурному житті Борисполя стане визначною віхою. Саме у День самоврядування в актовій залі міської ради відбулися дві події. Чотири роки тому за ініціативи міського голови Анатолія Федорчука створено Бориспільський муніципальний камерний хор.

Керувати колективом було запрошено заслуженого артиста України Олександра Зюзькіна. І, як кажуть, не прогадали. Бо камерний хор став ознакою високого рівня культурного життя міста. Виступає колектив на святкових заходах, літургіях. Хор став невід’ємною частиною мистецького життя не лише нашого міста. Камерний хор став лауреатом Всеукраїнського хорового конкурсу імені Миколи Леонтовича та міжнародного конкурсу православної духовної музики у місті Талліні (Естонія). Творчі досягнення муніципального хору високо оцінені і йому нещодавно присвоєно звання народного.

У День місцевого самоврядування вперше хором виконано видатний твір геніального композитора «Реквієм» Вольфганга Амадея Моцарта. Треба бути мужнім, щоб взятися за виконання надзвичайно складного в усіх відношеннях твору.

Велич геніального Моцарта і його твору сприймалися кожним слухачем з великою радістю. І виконавці «Реквієму» і художній керівник та диригент Олександр Зюзькін були щасливими, як і слухачі, котрі вітали артистів. Квіти, оплески, радісні обличчя... Вигуки «Браво!» зазвучали після останнього акорду твору.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
музика, Бориспіль, Олександр Зюзькін
Оцени новость →
Просмотров: 719
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Надоже, и не знал про хор. С удовольствием бы послушал.
avatar
0
2 Спам
Натали наша тоже кстате в хоре поет
avatar

Новости по теме

Новости партнеров