Бориспільський міський осередок ГО «Фронт змін» організував громадську акцію з прибиран" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

МОЖЕ КРАЩЕ БУЛО ВЗЯТИ ЛОПАТУ?

Новости в Борисполе

Бориспільський міський осередок ГО «Фронт змін» організував громадську акцію з прибирання тротуарних доріжок міста, показавши тим самим приклад громадянам, як боротися зі сніговою стихією, що трапляється раз на 20 років. За декілька годин було повністю очищено від 20-сантиметрового шару льоду та снігу тротуар від кафе «Ювілейне» до «Індекс-банку» в центрі міста Бориспіль.
Зима цього року вдалася: справді довготривала, з рясними снігопадами, лютими морозами, відлигою, і знову снігопадами, і знову морозами. І здається, що кінця й краю їй не буде. Як і статтям у пресі на цю тему також. Писали про те, що зробили, а чого не змогли. І навіть пояснювали, чому не змогли, які є на те причини. Це озвучували і журналісти, і представники влади, і сам міський голова. Вкотре знайшлися й такі, як Юрій Федун, який хоча і є депутатом міської ради, але чомусь із владою себе не ототожнює. Він, займаючись критиканством, безпідставно облив брудом і не спромігся хоча б на одну конкретну пропозицію чи бодай просто змістовну думку з цього питання. Вийшов такий собі пшик, але й така публікація була. Тож впорався Бориспіль із негодою чи ні? І чи були шанси взагалі виграти цю «битву»?

Якщо об’єктивно, то шанси були, хоча й невеликі. Але на 100% із сніговими заметами і безладом на дорогах Бориспіль цього року впорався не в повній мірі. Адже такі снігопади, як цьогоріч, були востаннє 20 років тому. Недоробки із прибирання снігу мешканці бачать, про це знають комунальники та влада. Більше того, вони про це говорять і називають причини: недостатньо техніки та пального, бюджетні кошти, доки не прийнятий бюджет, використовувати не можна, організації та підприємства в більшості прилеглі території не прибирали тощо. Причини об’єктивні, багато разів озвучені, начебто всіма осмислені, і віриться в те, що наступної зими будуть нівельовані. По правді сказати, Бориспіль показав-таки гарний результат, бо й з Києва приїжджали оцінити, як нам вдалося впоратися з ситуацією на дорогах, і Броварам ми допомагали. Чому ніяк не заспокояться деякі наші депутати та кандидати у владу? Важко сказати. Хай це буде на їхній совісті. Додати можна лише одне: перш ніж критикувати, слід думати та аналізувати. І взагалі кращим форматом співпраці громади і влади буде допомога і підтримка один одного. А замість поливати брудом, виходити на демонстрацію з транспарантами, як це зробила ГО «Наш дім Бориспіль», може краще було взяти лопату та розчистити подвір’я, дитячий майданчик біля свого будинку, стати позитивним прикладом для міста. Дати лопати своїм друзям, хай те ж зроблять біля своїх будинків та місць роботи. Може тоді й сторінки газет захаращувати нескінченними статтями на одну й ту ж тему буде не потрібно, і в місті порядку буде більше.

Ми лопати взяли. Запитали у комунальників, де найбільше їм потрібна допомога. Із дружними та небайдужими до проблем міста організаціями очистили від снігу та льоду пішохідні доріжки в центрі. Запитали у працівників магазинів та банків, чому вони не роблять цього самі на своїх прилеглих територіях, бо все ж таки це їхній обов’язок. І хоча очистили ми лише декілька десятків метрів, та хочеться сподіватися, що місту ми допомогли і прикладом для підприємств та мешканців стали. Весь інвентар, придбаний за кошти активістів ГО «Фронт змін», передано до ЖЕК-1. Тож якщо хтось захоче все ж таки взятися за лопату, замість пера, звертайтесь до ЖЕК-1, вони будуть тільки раді допомозі.

На фото:
1. Дмитро Радіонов та активісти БО ГО «Фронт змін»
2. Уборка снігу
3. Олександр Божко та Юрій Адамовський
4. Оксана Лисенко
5. Ігор, учень ЗОШ №1

Дмитро Радіонов,
координатор Бориспільського осередку ГО «Фронт змін»

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 620
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров