Ці історичні фотознімки – приніс до редакції «Вістей» депутат міськради Олег Станіславо" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

МОЛОДІСТЬ НАШИХ ПРЕДКІВ

Новости в Борисполе

Ці історичні фотознімки – приніс до редакції «Вістей» депутат міськради Олег Станіславович Онищук. Фото були добряче пошкоджені часом, тому ми в редакції ретельно їх відреставрували. Пан Олег дістав їх із сімейного альбому своєї тещі 82-річної Любові Андріївни, котра проживає нині на вулиці Гоголя (колишня вул. Куренівка).
На фото 1 – крайня справа мати Любові Андріївни Домаха Дмитрівна. Поруч її чоловік Шевченко Андрій Прокопович. Лівіше – куми Прокіп і Віра Кисличенки. І діти Коля та Віра. Знімалася компанія на іменинах Прокопа 1927 року в саду на вулиці Йовивка (тепер Пушкіна). Тоді Андрій Шевченко працював начальником пошти в Борисполі.

А на іншому, ще дореволюційному фото 1915 року (фото 2), в часи знаменитого цирульника Свирида Петровича Галахвастова Андрій Шевченко (стоїть посередині) ще зовсім молодим парубком сфотографувався зі своїми друзями. Ось так, з вином, вони вирішили зупинити мить тогочасного життя. Судячи з фото, вони були культурними молодими людьми, одягалися по-модному, в жилетки.

На кольоровому фото 3, зробленому кілька днів тому за адресою вул. Київський Шлях, 203, вочевидь, найдавніша хата Борисполя, яка збереглася до наших днів. Вона була збудована 1927 року і проживала в ній сім’я Андрія і Домахи Шевченків.

Володимир БІЛКЕЙ

Джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 647
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров