Цього року місцем проведення КВК між командами шкіл стала актова зала ЗОШ №6. Вибір не " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Міжшкільний КВК у Борисполі: доступ обмежено

Новости в Борисполе

Цього року місцем проведення КВК між командами шкіл стала актова зала ЗОШ №6. Вибір не дуже вдалий, адже для того, щоб зала обраної школи була готова до проведення загальношкільних заходів і могла прийняти більше глядачів, потрібен не лише серйозний ремонт, а й розширення площі. Та не зважаючи на це, актова зала могла б умістити всіх, хто прийшов подивитися на шкільне свято, якби не дивна позиція організаторів: до зали пускали учасників команд, організаторів та журі, а глядачів — лише по 12 осіб, уважно придивляючись при цьому: школяр чи студент.
За такої атмосфери доречним був би ще фейс-контроль та перевірка особистих речей молоді на наявність алкоголю, наркотиків або ріжучих предметів. Та, здається, і це б не образило хлопців та дівчат. Лише б впускали усіх, а не рахували при вході, як тих овець, щоб було рівно 12 від кожної школи. Учні та вчителі – здивовані і нишком обурені. Ті, кого поставили «на варті», — збентежені. А репутація школи серед учнів інших закладів (особливо тих, кого не пустили до зали) – «підмочена». Хоча школа сама до цього неприємного нюансу не має жодного відношення.

Неприємний осад від такого обмеженого доступу дещо розбавив КВК. Під руку школярів потрапили усі: міський голова, директори шкіл, завучі, місцеве телебачення, члени журі. Особливо бурхливою «сміхова реакція» зали була на актуальні зараз політичні жарти. Приємно, що упереміш із жартами, запозиченими з мережі Інтернет, у виступах команд юні бориспільці використали дотепи про рідне місто та шкільне життя, які вигадали самі. Та найкращим був виступ команди ЗОШ №6 «220», яка і стала переможцем цьогорічного міжшкільного КВК. Вручення кубка, радісні крики та оплески…
Одні радість перемоги спостерігали зі своїх глядацьких місць у залі на 2 поверсі школи. Інші ж її почули з коридору першого поверху, знаходячись по той бік парти – такого собі шлагбауму, що перешкоджав доступу молоді в залу. Під кінець проведення КВК їх було небагато. Залишилися ті, хто не образився на таке ставлення і все ще сподівався потрапити на свято шкільного гумору. Та не вийшло. А на запитання кореспондента «Вістей»: «Чого ви ще тут?» — ця молодь відповіла: «Залишилися, щоб хоча б із вуст друзів, яких пустили до зали, дізнатися, хто переміг».
Як з’ясувалося, молодь на молодіжних заходах буває зайвою. Та дай Боже, щоб це був перший і останній такий випадок у нашому місті.

На фото:
1. Команда-переможець «220»
2. Журі веселилося від душі

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 646
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров