ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Міський голова про «уродів», пожежні гідранти та європейський вибір

Криминал в Борисполе

Міський голова про «уродів», пожежні гідранти та європейський вибір Якщо раніше у Борисполі крали каналізаційні люки, то тепер злодії облюбували пожежні гідранти. Подія сталась на вулиці Завокзальній, 76. Певно, вага гідранта та можлива нагорода так привабила крадіїв, що вони знехтували труднощами та демонтували його, зірвавши шість великих болтів. Здавши гідрант у пункт прийому металобрухту, злочинці мали змогу заробити 200-250 гривень, а от заміна його коштуватиме місту до 2 тис. грн.

Міський голова не поскупився на слово і назвав і тих, хто демонтує гідранти, і тих, хто приймає такий брухт, «уродами» і дав доручення міліції перевірити всі пункти металобрухту у місті. «Ми часто говоримо з вами про європейський вибір, а разом з тим допускаємо такі ситуації. Та найгірше певно навіть не те, що хтось демонтує гідрант за пляшку, а те, що люди ж бачать, як він його тягне, і мовчать», — зазначив Анатолій Федорчук.

Натомість, як з’ясувалось, у місті лише один пункт прийому працює легально, інші три, які діють у приватному секторі, знаходяться поза увагою правоохоронців. У міліції пообіцяли цю ситуацію виправити і якнайшвидше перевірити пункти прийому, про які давно знають всі бориспільці.

Источник: http://i-visti.com

Бориспіль, крадії, пожежні гідранти, новини
Оцени новость →
Просмотров: 668
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров