ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Міліція затримала бориспільця з марихуаною

Криминал в Борисполе

Міліція затримала бориспільця з марихуаною У минулу суботу, 13 липня, в місті Бориспіль, на вулиці Січневій, в ході проведення операції «Мак» був затриманий 29-річний Бориспілець. Про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міського відділу міліції по взаємодії з громадськістю, Світлана Коломієць.

У затриманого 29-річного хлопця було виявлено та вилучено 2 поліетиленові пакети з подрібненою речовиною зеленого кольору, рослинного походження, вагою близько 5 грамів кожний. Зі слів хлопця – це марихуана.

Милиция задержала бориспольца с марихуаной

В минувшую субботу, 13 июля, в городе Борисполь, на улице Январской, в ходе проведения операции «Мак» был задержан 29-летний бориспольчанин. Об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского городского отдела милиции по взаимодействию с общественностью, Светлана Коломиец.

У задержанного 29-летнего парня было обнаружено и изъято 2 полиэтиленовых пакета с измельченным веществом зеленого цвета, растительного происхождения, весом около 5 граммов каждый. По словам парня - это марихуана.

міліція, марихуаною, бориспільця, затримала
Оцени новость →
Просмотров: 1640
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров