Саме такою була тема цьогорічного конкурсу дитячого малюнку, організованог" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

МІЙ ПОДАРУНОК МИКОЛАЮ

Новости в Борисполе

Саме такою була тема цьогорічного конкурсу дитячого малюнку, організованого ГО «Фронт Змін» та редакцією газети «Трудова слава». Щороку Святий Миколай дарує дітям подарунки, а цього року вони через свої малюнки дарували подарунки Миколаю. Хтось дарував ангела у допомогу, щоб Миколай встиг виконати всі дитячі бажання, а хтось аеросани. Дарували святковий пиріг, рукавички, поїздку до Африки, будинки і машини, дівчаток-помічниць і навіть піаніно.
Загалом дитячі малюнки дивували, веселили і змушували задуматися одночасно. Аристотель говорив: «Є чотири мистецтва, які можна вважати виховними засобами: це граматика, малювання, гімнастика і музика. Граматика і малювання необхідні для практичного життя, хоч малювання має на увазі виховання самого естетичного почуття, а граматика – логічного мислення». Так-от мені здається, що дитячі малюнки розвивають естетичний смак у дітей і водночас служать «виховним засобом» для дорослих. Діти бачать, відчувають і відтворюють те, чого вже ніколи не зможуть побачити і відтворити більшість дорослих. Діти думають серцем і малюють душею. І велике їм спасибі від нас, дорослих, за це.

Аналогічний конкурс уже проводився минулого року, і тоді він зібрав близько ста учасників. Цього року в ньому взяли участь уже триста шістдесят дітей з міста та сіл району. Переможці визначалися за трьома віковими категоріями: 4-7 років, 8-11 та 12-14. Окремо було визначено володаря Призу глядацьких симпатій. Переможці отримали в подарунок дипломи, річну передплату на журнал «Пізнайко» та солодощі. А всі інші учасники конкурсу були нагороджені спеціальною Відзнакою та солодощами. Фінансову підтримку надали депутати фракції «Фронт Змін» Бориспільської міської ради та депутат Київської обласної ради Дмитро Радіонов.
Урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу відбулося 18-го грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні культурно-мистецького центру міської центральної бібліотеки. Привітання та подарунки конкурсантам вручав священик отець Миколай та депутат міської ради Сергій Бєлінський. Конкурси, загадки та ігри з дітьми організувала і провела Тоня Туманова, журналіст «Трудової слави». Майстер-клас з малювання та створення колективної вітальної листівки реалізували художники Ярослав Нікітчук та Андрій Списовський. Свої вірші читала Галина Писанка.

На фото:
1. «Бажаємо великого снігу», Медуха Анна, 7-А клас, ЗОШ №6
2. «Для Святого Миколая подарунки я збираю», Олексюк Анна, 4-Б клас, ЗОШ №8

Оксана Макаренко, прес-секретар ГО «ФРОНТ ЗМІН»

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 658
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров