ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Мажорів змусять ходити пішки

Общество

Мажорів змусять ходити пішки Прем'єр міністр Микола Азаров заявляє, що мажори, які вважають себе особливим на дорогах і порушують правила, повинні ходити пішки. Про це він сказав на засіданні Кабміну 8 серпня.

«На дорогах повинен панувати закон, порядок і рівне відношення до усіх учасників руху. Чиновники, або так звані мажори, які вважають себе недоторканним або особливим за кермом, повинні ходити пішки», - сказав прем'єр.

Він відмітив, що за злісне порушення правил дорожнього руху «нікому ніяких поблажок не буде».

«Потрібно, щоб відповідальність за порушення правил дорожнього руху була підвищена до того рівня, який стане однозначним запобіжником, щоб водій не перевищував швидкість, де це створює небезпеку для пішоходів, щоб ніхто навіть не подумав сісти за кермо в нетверезому стані. Покарання має бути помітним і невідворотним», - підкреслив Азаров.

Він також відмітив, що слід значно посилити вимоги до шкіл, які готують
водіїв.

«Курсанти витрачають великі гроші, але не отримують належної підготовки. Тому потрібно посилити вимоги до якості підготовки водіїв, до іспитів, підвищити критерії акредитації автошкіл, можливо, передбачити жорсткі санкції за «брак» в підготовці». Адже кожна аварія з вини водія - це «брак автошколи», - сказав глава уряду.

Зокрема, він відмітив, що необхідно створити інформаційну систему, яка давала б оцінку кожній автошколі, залежно від того, скільки ДТП сталося з вини її випускників.

Азаров, Мажорів, змусять, ходити, пішки
Оцени новость →
Просмотров: 592
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров