ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Мала Олександрівка потерпає від повені

Новости в районе

У ці липневі спекотні дні ми з нетерпінням очікуємо благодатного літнього дощу. Проте мешканцям села Мала Олександрівка, Бориспільського району, думка про можливі дощі та ще й зливи наганяє добрячий страх. Адже після рясних опадів вулиці Польова і Ліни Костенко перетворюються на непрохідну водойму. Ні, тут утворюється не просто калюжа. Розливається справжнісіньке озеро! Люди обходять воду городами, оскільки її неможливо перейти убрід, бо глибина калюжі сягає до півметра! І попід самісінькі паркани! Важко уявити, як селяни добираються на роботу, діти — до школи.

Мешканці рятуються від стихії, хто як може: завозять на подвір’я землю і глину, роблять насипи попід дворами. Та не завжди вдається приборкати «гірські» потоки-ріки, які біжать сюди по вулиці Гагаріна і стікають у низовину. Люди зверталися до сільського голови Миколи Горленка, місцевих депутатів, щоб допомогли зробити відведення води і насипати дорогу, та їх ніхто не чує… Чому ж мовчить про це сільський голова? Адже він, мешканець вулиці Гагаріна, щодня їздить неподалік багнюки, яка стоїть непрохідною по декілька днів.

Цього року, коли у районі усі говорили про можливі паводки у Гнідині, Процеві, Вишеньках чи Кийлові, ніхто й не згадав, що від повені не один рік потерпає Мала Олександрівка. А брудна вода цієї весни стікала навіть у криниці мешканців вулиць Ліни Костенко і Польової. Тому існує ще й небезпека масових захворювань, бідкаються малоолександрівці.

«Якщо калюжа висихає — буде дощ,» — немов сміх крізь сльози, звучить приказка-прикмета, яка справді збувається...

Місцеві ж мешканці прагнуть дощу для городів і садів, але ще більше його бояться, бо живуть у зоні постійного підтоплення. Люди ще сподіваються, що, можливо, хоч напередодні виборів їх почують. А можливо, про їхню біду і байдужість сільської влади прочитає у газеті голова райдержадміністрації і допоможе вирішити проблему, як це він зробив із Щасливським майданом?

Оцени новость →
Просмотров: 644
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров