ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Любіть своє місто!

Новости в Борисполе

Любіть своє місто! «Любіть своє місто» — написано на бетонній плиті паркану у провулку Карла Маркса. Володимир Михалчич та його дружина Вікторія, які живуть навпроти, вирішили зробити Бориспіль трошки кращим і цікавішим. Почали вони з себе.

— Я люблю, коли скрізь порядок, — говорить голова родини. — Все доводиться робити самому, бо хочеться жити у гарному місці. Поговоривши якось із сім’єю, ми вирішили додати своїй вулиці трошки кольорів і радості – як для перехожих, так і для власного задоволення. Навпроти нас — гаражний кооператив, обнесений бетонним парканом. То чому б не розмалювати його? Наша старша донька Людмила навчається в естетичному класі шостої школи — їй і довірили роботу. Підібрали знакові символи Борисполя – напис при в’їзді, церкву, сюжет з Євро-2012. Попереду – новий термінал аеропорту. Матеріали взяв ті, що залишились після ремонту будинку. Також спасибі магазину «Інтер’єр» за невеличку допомогу. Зараз розписано шість плит, ще дві чекають свого сюжету. Я не звик у когось щось просити, бо простіше діяти самому. Наприклад, ми просили замінити стару електричну опору біля будинку — реакції нуль.

На жаль, люди в нас не мають поваги ані до чужої роботи, ані до самих себе. Їздять в авто по квітниках, ліплять об’яви на розписаний паркан. З гаражного кооперативу викидають сміття просто через паркан у посадку. Не розумію — невже так приємно жити у смітнику?

Після завершення роботи ми хочемо влаштувати свято вулиці. Сусіди наші вже пристали на пропозицію. Тож скоро чекаємо на гостей.

Автор: Сергій КРУЧИНІН, Щотижневик «Вісті»

Бориспіль, новини, Карла Маркса
Оцени новость →
Просмотров: 761
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
2 Спам
Молодцом!! Так держать!!
avatar
0
1 Спам
ОТличные горожане. Молодцы
avatar

Новости по теме

Новости партнеров