ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Любарці розгромили «Борисфен» із рахунком 6:0

Новости спорта

Любарці розгромили «Борисфен» із рахунком 6:0 Вчора, 8-го червня у селі Любарці (Бориспільський район) відбулася гра між футбольними командами ФК «Борисфен» (Бориспіль) та ФК «Ювента» (Любарці). Сезон у Бориспільців з самого початку не задався, і ця лінія поразок не перервалася. Матч розпочався із затримкою, адже всі чекали на суддю.

На початку першого тайму Бориспільці спробували щось створити біля воріт голкіпера «Ювенти», Чорного Максима, але ця спроба була марною. Гравці Ювенти відразу забрали м'яч у суперника і пішли в атаку. Кілька ударів по воротах, вихід сам-на-сам Романа Гришина з воротарем. Перший тайм закінчився з рахунком 0-0.

Розпочато 2-ий тайм. Гравці «Ювенти» пішли в наступ. Перший гол в матчі забив нападник «Ювенти» Роман Гришин. Радість, обійми… Команда не зупинилася, іноді здавалося, що на полі лише Любаряни. З гострого кута пробив по воротах Микола Зінченко, рахунок 2-0. Третій та четвертий гол у ворота Бориспільців забили гравці «Ювенти» Віталій Тищук та Павло Коломієць. Ейфорія, щастя в очах команди та вболівальників! Потужним ударом пробив воротаря «Борисфена» капітан «Ювенти» Вадим Антоненко!

У «Ювенти» робиться заміна, замість Павла Коломійця на поле вийшов Олександр Антоненко, який незабаром вразив ворота «Борисфена». Гра закінчилася із рахунком 6:0. Впевнена перемога!

Склад «Ювенти»: М. Чорний(в), В. Антоненко(к), Р. Гришин, В. Чех, А. Митряшкін, М. Йовенко, В. Тищук, В. Білик, М. Зінченко, Я. Гайдук, П. Коломієць.

Заміни: О. Антоненко, Є. Білик, Д. Ходос

Інна Черненко

Любарцы разгромили «Борисфен» со счетом 6:0

Вчера, 8 июня в селе Любарцы (Бориспольский район) состоялась игра между футбольными командами ФК «Борисфен» (Борисполь) и ФК «Ювента» (Любарцы). Сезон у Бориспольцев изначально не задался, и эта линия поражений не прервалась. Матч начался с задержкой, ведь все ждали судью.

В начале первого тайма Бориспольцы попытались что-то создать у ворот голкипера Ювенты, Черного Максима, но эта попытка была напрасной. Игроки Ювенты сразу забрали мяч у соперника, и пошли в атаку. Несколько ударов по воротам, выход один на один Романа Гришина с вратарем. Первый тайм закончился со счетом 0:0.

Начато второй тайм. Игроки Ювенты пошли в наступление. Первый гол в этом матче забил нападающий Ювенты Роман Гришин. Радость, объятия... Команда не остановилась, иногда казалось, что на поле лишь Любаряны. С острого угла пробил по воротам Николай Зинченко, счет 2:0. Третий и четвертый гол в ворота Бориспольцев забили игроки «Ювента» Виталий Тищук и Павел Коломиец. Эйфория, счастье в глазах команды и болельщиков! Мощным ударом пробил вратаря «Борисфена» капитан «Ювенты» Вадим Антоненко!

«Ювента» делает замену, вместо Павла Коломийца на поле вышел Александр Антоненко, который вскоре поразил ворота «Борисфена». Игра закончилась со счетом 6:0. Уверенная победа!

Состав «Ювенты»: М. Черный (в), В. Антоненко (к), Г. Гришин, В. Чех, А. Митряшкин, М. Йовенко, В. Тищук, В. Билык, М. Зинченко, Я. Гайдук, П. Коломиец.

Замены: А. Антоненко, Е. Билык, Д. Ходос