ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

» » Лист в редакцію: Озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці

Лист в редакцію: Озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці

Новости в Борисполе

Лист в редакцію: Озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці На електронну адресу нашої редакції надійшов лист від Іваненко В.В., в якому йдеться про озеро та прилеглу до нього територію в мікрорайоні Нестерівка в місті Бориспіль.

Нагадаємо, мікрорайон Нестерівка утворився в результаті приєднання до Борисполя навколишніх сіл Нестерівка та Лозівка 7 липня 2009 року. Цей мікрорайон знаходиться на північній околиці міста, по ліву сторону дороги до села Сеньківка.

Доброго дня! В минулому році це озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці було центром всесвіту, сюди їхали купатися і відпочивати з відусіль. Людей було дуже багато, біля води не поміщались, сиділи в полі.

Тепер в полі плями після вогнища і плюс пусті пляшки і навіть розбиті. А люди які приїздили в минулому році з маленькими дітьми, навряд чи відпустять своє чадо бігати босоніж, бо папа з мамою в минулому році не прибрали за собою.

Коли відкрився купальний сезон, на озері не було навіть баків для сміття. Їх потім встановили, але вже біля туалету була купа пакетів зі сміттям. Встановлені баки навколо озера дуже малі, треба було ставити здорові біля стоянки і машині яка забирає сміття було б краще прибирати.

Таким чином переповнені сміттєві баки зверху яких кладуть легке сміття, при вітрі розлітається аж до каналу і по всьому полі.

В цьому році до нашого озера приєднається ще одне яке знаходиться в кінці вулиці Товстого, яке в минулому році вичистили для купання.

Я в першу чергу звертаюсь до людей, що ми лишимо після себе нашим дітям і чому ми їх навчаємо на тому ж озері, коли лишаємо сміття після себе.

Ні поля з пташками, а ні чистого озера не буде. Люди, зробіть висновки. Скоро не буде куди їздити на шашлик і відпочинок.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
жители, озеро, Благоустрій, лист в редакцію, Нестерівка
Оцени новость →
Просмотров: 1629
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров