ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ліквідацію наслідків аварії на Бортницькій станції припинили

Новости в районе

Ліквідацію наслідків аварії на Бортницькій станції припинили Ліквідацію наслідків аварії на Бортницькій станції аерації припинили через відсутність фінансування.

Станом на 10.10.2012 р. проведення робіт по ліквідації аварійної ситуації на підводному Лівобережному каналізаційному колекторі Д = 3000 мм в районі насосної станції 1-го підйому Бортницької станції аерації призупинено через відсутність фінансування.

Про це повідомили у відповідь на інформаційний запит у прес-службі ВАТ "Акціонерна компанія" Київводоканал "".

Як повідомили, у відповідності з завданням на проектування, затвердженим КМДА 2 лютого поточного року, необхідно проведення робіт у три черги: перша черга будівництва - відновлення працездатності встановлених механізованих решіток в грабельного відділення 2-го блоку БСА, друга черга - ліквідація аварійної ситуації на підводному колекторі і третя черга - заміна механізованих решіток тонкої очистки в грабельногм відділенні існуючої насосної станції першого підйому.

"На сьогодні повністю виконані будівельно-монтажні роботи, аварійну ділянку практично відновлений з використанням антикорозійних матеріалів. Оскільки під час аварії було зруйновано грабельного відділення насосної станції, було закуплено та встановлено чотири нові сучасні решітки. Тепер залишається встановити ще одну решітку грабельного відділення та змонтувати інше обладнання. Через тимчасової відсутності фінансування зараз роботи призупинені ", - повідомили в" Київводоканалі ".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 17 січня поточного року в половині першого ночі на території БСА, а саме на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3000 мм поряд з насосною станцією першого підйому стався провал розмірами 10 на 10 м та глибиною 8 м.

Довідка. Бортницька станція аерації - комплекс інженерних споруд, устаткування і комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод Києва та обробки затриманих забруднень. На станції проходять очистку всі побутові стічні води, а також стоки промислових підприємств після попередньої їх очистки на самих підприємствах. Станція складається з трьох блоків очистки стічних вод, трьох цехів обробки осадів та допоміжних цехів.

наслідків, станції, Ліквідацію, Бортницькій, аварії, припинили
Оцени новость →
Просмотров: 652
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров