ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ліки від амнезії

Новости в Борисполе

Ліки від амнезії Але пам’ять повертається дуже рідко — у знаменні дати або роковини. Просвітлення помічають усі: чиновник стає доброзичливим, проголошує гарні промови, покладає квіти та подекуди робить подарунки. Проходить день-другий, і все повертається на круги своя. Злітають з вуст знайомі вже до болю слова – «немає», «не можу», «не просіть», «на жаль». Немає різниці, кому ці шаблони адресовані, але сприймають їх по-різному.

Та, здається, найбільш болючі вони для тих, хто заслужив зовсім іншого ставлення до себе. Ветерани, афганці, чорнобильці, інваліди — всі вони потребують щоденної уваги і поважливого відношення. І не тільки раз на рік.

Наприклад, як людям, постраждалим від чорнобильської аварії, сприймати вітальні листівки від мера міста до 24 річниці трагедії на ЧАЕС? У своїх листівках міська влада виказує «щире захоплення… тихим подвигом» бориспільців-чорнобильців, співчуває про їхнє втрачене здоров’я внаслідок аварії.

А в якості компенсації за втрачене дарує порятунок від самотності — передплату газети «Трудова Слава». Щоб читали статті про досягнення виконкому та не відчували себе самотніми й обділеними у вирі міського життя. Мабуть сподівалися, що піднесений настрій від прочитаного і відчуття поруч ліктя влади перебиватиме спогади про обіцяні квартири, земельні ділянки і передбачені законодавством пільги.

Так мабуть легше, бо виконувати все, що передбачено законами країни, бажання у можновладців не виникає. От тут і загострюється хвороба під назвою амнезія, бо треба одразу забути про все до наступних свят і роковин. Немає бажання далі щось коментувати.

Спадає на думку, що спочатку у влади втрачається людська совість, а вже потім пам'ять — і більше не повертається. Ще хочеться зазначити: ліки від такого захворювання існують, від них всі симптоми амнезії зникають одразу, але тільки тоді, коли приходить час чергових місцевих виборів. Що на це скажете?

Таня Маркова
«Форум-Експрес»

память, амнезія, ліки
Оцени новость →
Просмотров: 654
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров