ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ліцей «Дизайн-освіта» виховує у дітей дух українства

События в Борисполе

Ліцей «Дизайн-освіта» виховує у дітей дух українства У Бориспільському ліцеї «Дизайн-освіта» пройшло два свята – Посвята в козачата та Свято врожаю. Спочатку відбулося свято посвячення першачків у козачата. Його майстерно провела вихователька ГПД (групи продовженого дня) 1-го класу Проніна Алла Володимирівна. У гостинній актовій залі зібралось чимало батьків і дітей. Першачки, вдягнені в національні українські костюми, демонстрували свої знання про Україну та часи козаччини. Маленькі козаки та козачки активно брали участь у конкурсах, розповідали вірші, співали пісні. А на закінчення, всі по черзі цілували державний прапор, присягаючи служити Вітчизні вірою та правдою.

Свято врожаю пройшло не менш жваво та весело. Ще б пак, адже процесом керувала вихователька ГПД 3-го класу Чепіль Людмила Іванівна. Педагог настільки заохотила дітей до творчості, що, здавалося, на сцені не третьокласники, а справжні артисти. Свято врожаю відбувалося у вигляді ярмарку, на якому чого лише не було: овочі, фрукти, вишиванки, глечики… Кумоньки і куми намагались продати все це один одному. А чого лише варта була сценка із Омельком та його дружиною, в якій брали участь запрошені четвертокласники! Проте все має свій кінець. І як не прикро, але ліцей «Дизайн-освіта» мусив завершувати святкування.

Батьки, гості, присутні на святі були дуже задоволені, ділились своїми враженнями, адже Бориспільський ліцей «Дизайн-освіта» дає не тільки міцні знання, а й виховує у дітей національну гордість, патріотизм, любов до України, не дає забувати, якої землі ми діти.

Людмила КОВАЛЬ

Источник: http://i-visti.com

Бориспіль, Проніна Алла Володимирівна
Оцени новость →
Просмотров: 886
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров