ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Квест: Знайди князівські скарби в Парку Київська Русь

События в Борисполе

Квест: Знайди князівські скарби в Парку Київська Русь З 18 травня по 23 грудня 2012 року в Парку Київська Русь для шукачів пригод проводиться грандіозний квест під назвою Знайди князівські скарби. Відвідувачі Парку зможуть взяти участь в пошуках скарбів в Новому Стародавньому Києві.

Таємниці Древнього Києва, загадки в стилі справжнього Середньовіччя, важкий шлях до розгадки таємниці, містичні стародавні легенди - все це чекає учасників квесту. Скориставшись хитромудрими підказками з Керівництва для учасника гри, шукачі пригод зможуть крок за кроком пройти шлях до заповітного кладу.

Проходження квесту досить складне. Тому цілком можливо, що учасникам доведеться не один раз відвідати Парк і продовжити пошуки скарбу. На шляху до перемоги учасникам знадобляться не тільки аналітичні здібності та ерудиція, а й терпіння і фізична спритність.

Переможець квесту - найспритніший учасник - отримає нагороду з княжої скарбниці, правда в сучасних українських гривнях. Про суму винагороди та деталях щодо участі у квесті можна дізнатися на сайті Парку Київська Русь.

квест, парк Київська Русь, заходи, новини
Оцени новость →
Просмотров: 964
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров