ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Критичні вихідні у комунальників

Новости в Борисполе

Критичні вихідні у комунальників Критичними охрестили на понеділковій апаратній нараді бориспільські комунальники минулі суботу на неділю, що були щедрими на події, які перевірили міцність і згуртованість роботи як усієї комунальної галузі, так і реакцію енергетиків та керівників міста. За інформацією першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, у п’ятницю увечері через пошкодження високовольтного кабелю живлення на території підприємства ВАТ «Лантманнен Акса» мікрорайон УМБ-17 залишився на кілька годин без електрики та тепла. Аварію ліквідовано швидко, збитки відшкодовують приватники із іноземними інвестиціями.

Суботнє пошкодження трансформаторної підстанції, що на ринку «Новий», призвело до перенапруги у електромережі. Через це стався серйозний збій у роботі котельного обладнання. Близько 18-ої години 11 лютого частина густонаселених вулиць Київський Шлях, Головатого та Лютнева лишилися без тепла та електропостачання. Ліфтова служба не встигала виїжджати на численні виклики городян, які застрягли у підйомниках. На усунення неполадок Борисполю знадобилося більше трьох годин. На півтори доби без тепла все ж лишилися 50 сімей.

Надзвичайна ситуація у вихідні виявила недопрацювання Бориспільського РП, йшлося у підсумку, що, як відомо, не є комунальною структурою міста, а приватною. Наголошувалося, що претензій до місцевих енергетиків немає, є зауваження до внутрішньої політики ВАТ «АЕС Київобленерго», на яку місцева влада немає жодного впливу. «Диспетчерська РП майже не відповідала на дзвінки споживачів, бо диспетчер корегувала виїзди ремонтних бригад. Організація не має запасів обладнання на випадок аварії, за новим трансформатором довелося їхати в Чернігівську область», — зазначив Микола Корнійчук.

Автор: Оксана КОБЗАР

Источник: http://i-visti.com

Лантманнен Акса, Бориспіль, новини, комунальники
Оцени новость →
Просмотров: 714
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров