ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.)

Новости в районе

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.) В районі готуються до проведення заходів присвячених 30 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, в кінці квітня в селі Велика Олександрівка буде відкрито пам’ятник ліквідаторам. Цей захід включено в обласний план, тому чекають на візит представників від Київської облдержадміністрації. В зв’язку з цим, у селі хочуть відремонтувати дорогу по центральній вулиці. Всього в районі нараховується 792 ліквідатори І та ІІ категорій. Передбачено, що до кінця року вони отримають матеріальну та соціальну допомогу.

На ремонт закрилось травматологічне відділення Бориспільської центральної районної лікарні (ЦРЛ). Ремонт може затягнутись на два місяці. На цей період травмованих розміщуватимуть у хірургічному (чоловіків) та гінекологічному (жінок) відділеннях.

Сільські голови через управління Держгеокадастру перевірять кадастрові номери в межах своїх сіл, щоб знати як використовується земля: чи то власниками, чи то орендарями.

Із поданих атовцями заявок на приватизацію землі, отримали 918.

Досі в Бориспільському районі не створено централізований центр допомоги та реабілітації атовців. Вони можуть отримати консультацію, не більше.

Внаслідок постійного погіршення кримінальної ситуації, сільські голови мають передбачити зі своїх бюджетів кошти на пальне для поліції.

Короткі новини, Бориспільщина
Оцени новость →
Просмотров: 689
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров