ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Конкурс перукарського мистецтва у Борисполі

Новости в Борисполе

Днями у молодіжно-розважальному центрі «Бархат» вперше пройшов міський конкурс перукарського мистецтва, макіяжу та манікюру «Богиня Альти» серед 28 представників салонів краси міста. Захід приурочили до 420-ї річниці першої згадки про Бориспіль як містечко та 20-ї річниці з дня утворення Бориспільського міськрайонного центру зайнятості.

Серйозності та високого статусу конкурсу додала як сама урочиста атмосфера «Бархату», так і склад журі, серед яких були суддя міжнародного класу, представник спілки перукарів України, майстер міжнародного класу з перукарського мистецтва, представники Інституту підготовки кадрів промисловості. Окрім самого конкурсу, присутні мали можливість побачити відкриті майстер-класи перукарів, візажистів та косметологів, оцінити покази одягу та аксесуарів від вихованців Будинку дитячої творчості, Центру технічної творчості «Еврика» та салону «Лебідь».

У результаті бурхливого обговорення конкурсної роботи кожного учасника члени журі визначилися із переможцями у різних номінаціях: Ірина Мостова (салон краси «Багіра») – номінація «Фантазійна зачіска», Інна Косинська (МКП «Орбіта») та Коломиць Наталія (перукарня «ОлАн») – номінація «Чоловіча салонна стрижка», Олена Ларіонова (салон «Олеся») – номінація «Зачіска для випускниць», Марина Губко (салон «Афродіта») – номінація «Макіяж», Інна Мислицька (салон «Пальміра») – номінація «Художній розпис нігтів». Гран-прі від міського голови за найкраще втілення ідеї отримала Ірина Мостова з «Багіри».

Всі учасники конкурсу нагороджені подяками, дипломами та цінними подарунками.

Оцени новость →
Просмотров: 1058
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
"міський конкурс перукарського мистецтва, макіяжу та манікюру «Богиня Альти»...приурочили до 420-ї річниці першої згадки про Бориспіль як містечко та 20-ї річниці з дня утворення Бориспільського міськрайонного центру зайнятості."
-;)))))))))))) no coment...
avatar

Новости по теме

Новости партнеров